Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Кашимпаса и Трабзонспор

Во Сабота, 9 Декември, Кашимпаса го нагости Трабзонспор во рамките на Супер Лига натпревар.

Натпреварот изобилуваше со голови и беа постигнати точно 3 гола, сите во мрежата на Кашимпаса. Тоа резултираше со победа на Трабзонспор од 3-0.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Кашимпаса и Трабзонспор.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/qk7o8.mp4?token=1512827283-ndYNAFc40bd7%2B%2FM%2BzVA5rj9HlZLcZ3j6fbv33DsLlow%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.