Јени Малатјаспор vs Гезтепе голови и хајлајтс

Во Сабота, 9 Декември 2017, Гезтепе му гостуваше на Јени Малатјаспор во рамките на Супер Лига.

Нападите на двата тима фукционираа одлично, за нијанса полоши беа играчите на Јени Малатјаспор кои постигна еден гол помалку и го загубија натпреварот со резултат 3-2.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Јени Малатјаспор и Гезтепе погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/ibbqw.mp4?token=1512827223-ld95m4ZFYLufvOvNJjjbufTXYu6v6sGLS2v8UwvIBuc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.