Зорја vs Атлетик Клуб Билбао голови и хајлајтс

Зорја го пречека Атлетик Клуб Билбао во Четврток, 7 Декември.

Атлетик Клуб Билбао создаде повеќе шанси, постигна два гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа. Тоа резултираше со победа на Атлетик Клуб Билбао од 2:0.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Зорја и Атлетик Клуб Билбао.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/vzvkw_1.mp4?token=1512691558-UuEBL0FGa06Gr2oGi9A3A9yom1ymqRAJ2dTBPvljenU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот