Херта БСЦ Берлин vs Остерсунд ФК голови и хајлајтс

Во Четврток, 7 Декември 2017, Остерсунд ФК му гостуваше на Херта БСЦ Берлин во рамките на УЕФА Европа Лига.

Ниту Херта БСЦ Берлин ни Остерсунд ФК не можеа да го зачуваат својот гол, па мечот заврши со резултат 1:1.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Херта БСЦ Берлин и Остерсунд ФК.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/9w8z7.mp4?token=1512690089-quoLG747KDPcdbKWL7EkFC00MT9QXEqOU9Eq3RzYZ%2FQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.