Австрија Виена vs АЕК Атина хајлајтс

Во Четврток, 7 Декември, во рамките на УЕФА Европа Лига се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Австрија Виена и гостинот АЕК Атина.

На натпреварот не беше постигнат ниту еден гол.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/dvfew.mp4?token=1512680482-RoTPhiBOvQKauf%2F55%2BGwP9tPYRdawPIcwTCNUGsOA9Y%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk