Виторија Гимараеш vs Конјаспор голови и хајлајтс

Во Четврток, 7 Декември, во рамките на УЕФА Европа Лига се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Виторија Гимараеш и гостинот Конјаспор.

Виторија Гимараеш и Конјаспор постигнаа само по еден гол, и натпреварот заврши без победник, 1:1.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Виторија Гимараеш и Конјаспор.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/jmg7r.mp4?token=1512752559-sfE38cv5rI8IIu2KplIvDVnlmZxQdnzaksQjWi%2F%2BEeg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk