Витесе vs ОГЦ Ница Кот де Азур голови и хајлајтс

Витесе го нагости ОГЦ Ница Кот де Азур во рамките на УЕФА Европа Лига меч, во Четврток, 7 Декември 2017.

Одбраната на Витесе одлично ја заврши работата и не беше совладана ниту еднаш. Па голот кој го постигна Витесе беше доволен за победа од 1:0.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/fq334.mp4?token=1512690052-KXcQjyAF0Z%2BsiEnoa892Lmx4VtdyKVgzA4Qwb24fmGg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.