Тотенхем Хотспур ФК vs АПОЕЛ голови и хајлајтс

Во Среда, 6 Декември, Тотенхем Хотспур ФК го нагости АПОЕЛ во рамките на УЕФА Лига на Шампиони натпревар.

Натпреварот изобилуваше со голови и беа постигнати точно 3 гола, но сите во мрежата на АПОЕЛ. Тоа резултираше со победа на Тотенхем Хотспур ФК од 3-0.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Тотенхем Хотспур ФК и АПОЕЛ.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/ef5e0.mp4?token=1512599974-ZESGv406cOlXEYxX8inlKM5ieAwviwRcimaoloomM%2Fo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот