Хајлајтс и голови од Аполон vs Евертон ФК

во Четврток, 7 Декември, Аполон на домашен терен играше против Евертон ФК во рамките на УЕФА Европа Лига.

Аполон и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека Евертон ФК постигна повеќе од доволни 3 гола и победи со точен резултат 3-0.

На натпреварот помеѓу Аполон и Евертон ФК имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/084g9.mp4?token=1512678879-WtIIrsNypca5Cb0%2Fyo4vvOOilXh3wvTWRQ4sFeBbSZE%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот