Хајлајтс и голови од Селтик vs Андерлехт

Селтик го нагости Андерлехт во рамките на УЕФА Лига на Шампиони меч, во Вторник, 5 Декември 2017.

Андерлехт успеа да постигне само еден гол, доволен за победа од 1:0, бидејќи домашниот тим, Селтик, не постигна ниту еден гол.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/4l0jn.mp4?token=1512513937-ONw3ad1qvlgkM8AaQGDrMShrlWVfEJBiD%2B%2B3mBimsPQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.