ФК Баерн Минхен vs ПСЖ голови и хајлајтс

Во Вторник, 5 Декември, ФК Баерн Минхен и ПСЖ одиграа натпревар во рамките на УЕФА Лига на Шампиони.

Возбудлив натпревар со многу голови на двете страни, но ФК Баерн Минхен успеа да постигне повеќе голови и забележа победа со точен резултат 3-1.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу ФК Баерн Минхен и ПСЖ.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/izkdz.mp4?token=1512514810-9Wxn2LMUdjQEE2oc6nP5pt1660LTGhtMo%2F9p7B6cy10%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.