Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Челси ФК и Атлетико Мадрид

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Челси ФК и гостинот Атлетико Мадрид, во Вторник, 5 Декември 2017.

Двата тима го пронајдоа патот кон противничкиот гол, но натпреварот заврши без победник.

На натпреварот помеѓу Челси ФК и Атлетико Мадрид имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/uu1gp.mp4?token=1512513866-ecqUWWXGK78icPQ2ZrdsA8UnPIyrPu0B%2Fybpi%2FPmBfY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.