АС Рома vs Карабах голови и хајлајтс

АС Рома на својот стадион го пречека Карабах во рамките на УЕФА Лига на Шампиони, во Вторник, 5 12.

АС Рома постигна еден гол, но успеа да ја зачува сопствената мрежа, па оствари победа со 1:0.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу АС Рома и Карабах.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/doi7q.mp4?token=1512514309-Bp%2Fde9hbdb7hRXFJE6ipOgIXn91YlxvC%2FZPW0cLlSCo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.