Спорт Рецифе vs Коринтианс голови и хајлајтс

Во Недела, 3 Декември, Спорт Рецифе на својот стадион го пречека Коринтианс во рамките на Серија А.

На натпреварот беше постигнат само еден гол, а голот го постигна Спорт Рецифе. Поради тоа Спорт Рецифе го доби натпреварот со 1:0.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Спорт Рецифе и Коринтианс.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/wzzu7.mp4?token=1512396202-86P4lLCWpm3Mj5edK2BI5TyuBZPqw8lsKW3MpwkFOYI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.