Атлетико Го vs Флуминенсе голови и хајлајтс

Атлетико Го го нагости Флуминенсе во рамките на Серија А меч, во Недела, 3 Декември 2017.

Натпреварот беше возбудлив за гледање, но Атлетико Го и Флуминенсе искористија само по една шанса и мечот заврши со резултат 1:1.

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу Атлетико Го и Флуминенсе.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/g5msy.mp4?token=1512396204-dTklrH7x%2F1b9PHn9JsL9Pcugntja3VHTRod0PP7yRAk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.