Хајлајтс и голови од Монпеље vs Олимпик Марсеј

Монпеље го нагости Олимпик Марсеј во рамките на Лига 1 меч, во Недела, 3 Декември 2017.

Двата тима, Монпеље и Олимпик Марсеј постигнаа точно по еден гол, па натпреварот заврши нерешено.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Монпеље и Олимпик Марсеј.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/5thpy_1.mp4?token=1512341330-j1s0iQ%2FMGWvwhnpgKICyHEt0Se9dr5usShNCtIiHD0I%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Ти треба помош каде да се обложуваш? Спореди ги кладилниците на kladenje.mk