Хајлајтс и голови од Сантос vs Аваи

Сантос го нагости Аваи во рамките на Серија А меч, во Недела, 3 Декември 2017.

Сантос и Аваи постигнаа само по еден гол, и натпреварот заврши без победник, 1:1.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/sgcai.mp4?token=1512394562-uZUaq%2FHPG0f%2BgHe5rIwRVv6SkDdqdtf6EgX52OQtl9E%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот