Атлетико ПР vs Палмеирас голови и хајлајтс

Во Недела, 3 Декември, Атлетико ПР и Палмеирас одиграа натпревар во рамките на Серија А.

На натпреварот беа постигнати 3 гола, но сите ги постигна Атлетико ПР, па Палмеирас го загуби мечот со резултат 3-0.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ko8jr.mp4?token=1512396209-CBYCATBan7vol9PiTD7LLQbsfZ8nAIEqDJahTDAxdWY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензија на обложувалницата на Bet365