Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Генчербирлиги и Сиваспор

Во Недела, 3 Декември 2017, Сиваспор му гостуваше на Генчербирлиги во рамките на Супер Лига.

Напаѓачите на Генчербирлиги беа расположени и постигнаа точно 4 гола, додека Сиваспор не постигна ниту еден, па затоа го загуби натпреварот со точен резултат 4-0.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/dxcl8.mp4?token=1512309802-AxWIdfld%2BrkoKXdyFKliVMKIUJrJAQKgEVVpHe5QQ4g%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Нашите типстери ги бараат најдобрите коефициенти со најголема вредност, проверете на kladenje.mk