Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу АС Сент Етјен Лоир и ФК Нант

АС Сент Етјен Лоир го нагости ФК Нант во рамките на Лига 1 меч, во Недела, 3 Декември 2017.

Ниту АС Сент Етјен Лоир ни ФК Нант не можеа да го зачуваат својот гол, па мечот заврши со резултат 1:1.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/zwt6z.mp4?token=1512320583-OVPn6Cm6VzlvQGmv4at5WySLHCaqThoMaLQ%2BFwQlmSE%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.