Хајлајтс и голови од Болоња vs Каљари

Во Недела, 3 Декември, Болоња го нагости Каљари во рамките на Серија А натпревар.

Ниту Болоња ни Каљари не можеа да го зачуваат својот гол, па мечот заврши со резултат 1:1.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/o8xgh.mp4?token=1512319559-x1F94Mav5oNRNPg6QLsgReSGcR5UlEbIw88LYIAcxfg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Обложувалници, рецензии, типови проверете ги најдобрите на kladenje.mk