Хајлајтс и голови од Фенербахче vs Кашимпаса

Во Недела, 3 Декември, Фенербахче го пречека Кашимпаса во рамките на Супер Лига меч.

Возбудлив натпревар со многу голови на двете страни, но Фенербахче успеа да постигне повеќе голови и забележа победа со точен резултат 4-2.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Фенербахче и Кашимпаса.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/y0eah.mp4?token=1512331371-FQU8v3dJeZxKC61HUzGXzvbf8EFaLN23GvYPYw4j0fs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.