Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Гетафе и Валенсија

Во Недела, 3 Декември, Гетафе го пречека Валенсија во рамките на Ла Лига меч.

Одбраната на Гетафе одлично ја заврши работата и не беше совладана ниту еднаш. Па голот кој го постигна Гетафе беше доволен за победа од 1:0.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Гетафе и Валенсија.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/njral.mp4?token=1512327077-x%2FOb4wnYcxhx%2FNTQ8%2FM3QUT%2FCZKksgZ4riMFnJNGP8g%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.