Хајлајтс и голови од СВ Дармштад 1898 vs ССВ Јан 2000 Регенсбург

Во Недела, 3 Декември, СВ Дармштад 1898 на својот стадион го пречека ССВ Јан 2000 Регенсбург во рамките на 2ра Бундеслига.

ССВ Јан 2000 Регенсбург успеа да постигне само еден гол, доволен за победа од 1:0, бидејќи домашниот тим, СВ Дармштад 1898, не постигна ниту еден гол.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/fabx5.mp4?token=1512318952-q5GRt%2Bqgj8u86XgQJuFLWNMXahX1iiAX3g2O8UvNorA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk