Атлетик Клуб vs Rayo Vallecano голови и хајлајтс

Во Сабота, 2 Декември, во рамките на Primera Division Femenina се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Атлетик Клуб и гостинот Rayo Vallecano.

Публиката добро се забавуваше и имаше можност да види точно 4 гола. Rayo Vallecano постигна 1 гола, но Атлетик Клуб постигна 3 гола и победи со точен резултат 3-1.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Атлетик Клуб и Rayo Vallecano.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/7f5ri.mp4?token=1512252165-L45dAD%2B%2BJN8aOT%2FJ61CSyqQ1IhPKuEX4TKoNVg65KdY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Нашите типстери ги бараат најдобрите коефициенти со најголема вредност, проверете на kladenje.mk