Карабукспор vs Гезтепе голови и хајлајтс

Карабукспор го пречека Гезтепе во Сабота, 2 Декември.

Одбраната на гостинскиот тим, Гезтепе, одлично ја заврши работата, не беше совладана ниту еднаш и задоволна си замина дома. Голот кој го постигна Гезтепе беше доволен за победа од 1:0 и освојување на трите бода.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/4mpg3.mp4?token=1512234173-jB%2BVzfsHsxPAZXTm6n0EIo8xfgq4XXXvdmcIW7G%2BQP0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.