ФК Баерн Минхен vs Хановер 96 голови и хајлајтс

Во Сабота, 2 Декември, ФК Баерн Минхен и Хановер 96 одиграа натпревар во рамките на Бундеслига.

Публиката добро се забавуваше и имаше можност да види точно 4 гола. Хановер 96 постигна 1 гола, но ФК Баерн Минхен постигна 3 гола и победи со точен резултат 3-1.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/kzt4n.mp4?token=1512237779-BGZRrOhyOqw4k5QdJwe3AIld3VszLQLabl5jlTP7Z%2F4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

бонуси информации на најдобрите обложувалници можеш да најдеш само на kladenje.mk