Хајлајтс и голови од ЦСКА Москва vs Tosno

Во рамките на Премиер Лига се одигра натпреварот помеѓу домаќинот ЦСКА Москва и гостинот Tosno, во Петок, 1 Декември 2017.

На натпреварот беа постигнати 6 гола, но сите ги постигна ЦСКА Москва, па Tosno го загуби мечот со резултат 6-0.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/eufec.mp4?token=1512165308-XXbnO8O%2Bvw83cYWCmC3lcmJwionbGmkncR4mSM7lm0c%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.