Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Ватфорд ФК и Тотенхем Хотспур ФК

Во Сабота, 2 Декември, Ватфорд ФК го пречека Тотенхем Хотспур ФК во рамките на Премиер лига меч.

Натпреварот беше возбудлив за гледање, но Ватфорд ФК и Тотенхем Хотспур ФК искористија само по една шанса и мечот заврши со резултат 1:1.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/6sdzr.mp4?token=1512241359-5S5UuyH2g%2BMMErZsmqoxX8hcjC0ek6lo6hinP%2Fjn%2FkM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.