Хајлајтс и голови од Виљареал vs Понаферадина

Виљареал и Понаферадина одиграа натпревар во рамките на Куп на Кралот, во Четврток, 30 11 2017.

Виљареал постигна 3 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 3-0.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Виљареал и Понаферадина можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/z74wj.mp4?token=1512078001-A5IZUZfmZoJ%2F6kIm6haZFpsF9URLzlWGGQH4MA18QyM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот