Хајлајтс и голови од Стоук Сити ФК vs Ливерпул ФК

Стоук Сити ФК на домашен терен играше против Ливерпул ФК во рамките на Премиер лига, во Среда, 29 Ноември.

Ливерпул ФК постигна 3 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 3-0. Домашните навивачи останаа разочарани.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Стоук Сити ФК и Ливерпул ФК.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/fsao8.mp4?token=1512000173-tgpgkjIIFspPxam2JhxTistuNdq03KN%2Bz2H4qH%2FcowU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk