Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу ПСЖ и Троја

ПСЖ го пречека Троја во Среда, 29 Ноември.

На натпреварот имаше точно 2 гола, и двата ги постигна ПСЖ. Тоа резултираше со победа на ПСЖ од 2:0.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу ПСЖ и Троја.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/4ci4k.mp4?token=1511996597-VCwwL90zBbhNN3Op3Pi%2BSt8iyXa9c9UzIoQXE%2F2KxO8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Обложувалници, рецензии, типови проверете ги најдобрите на kladenje.mk