Erzurum BB vs Трабзонспор голови и хајлајтс

Во Четврток, 30 Ноември, Erzurum BB на својот стадион го пречека Трабзонспор во рамките на Куп на Турција.

Натпреварот изобилуваше со голови и беа постигнати точно 4 гола, сите во мрежата на Erzurum BB. Тоа резултираше со победа на Трабзонспор од 4-0.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Erzurum BB и Трабзонспор можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/chdy1.mp4?token=1512064984-K%2BG%2FMVr%2BDpUgvQ9TPR5kxeUwn50bD3cTtz61dBW1W%2FQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.