Барселона vs Мурчиа голови и хајлајтс

Барселона и Мурчиа одиграа натпревар во рамките на Куп на Кралот, во Среда, 29 11 2017.

Напаѓачите на Барселона беа расположени и постигнаа точно 5 гола, додека Мурчиа не постигна ниту еден, па затоа го загуби натпреварот со точен резултат 5-0.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Барселона и Мурчиа.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/5uhyh_3.mp4?token=1511991518-Wc2Ktk%2BWJvHQhlcJo52YeMr0LXmQdkTDVtpjBRHT0%2F0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk