Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Сасуоло и Бари

Во рамките на Куп на Италија се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Сасуоло и гостинот Бари, во Среда, 29 Ноември 2017.

Сасуоло прими еден гол, но успеа да постигне два гола, па забележа победа со резултат 2:1.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/cvfz9.mp4?token=1511980506-xU9kCfpRsCxZgyEI%2BAGpHsMQdJGUDrDwA01u9G%2B3iTI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.