Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу ФК Нант и Монако

ФК Нант на својот стадион го пречека Монако во рамките на Лига 1, во Среда, 29 11.

ФК Нант постигна еден гол, но успеа да ја зачува сопствената мрежа, па оствари победа со 1:0.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу ФК Нант и Монако можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/lowru_1.mp4?token=1511989342-pzC31g78vhEJwbJc7O4h%2FC7icFNUnbZDR0Obz3ZlTgk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk