Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Batman Petrolspor и Конјаспор

Batman Petrolspor го пречека Конјаспор во Среда, 29 Ноември.

Конјаспор постигна 3 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 3-0. Домашните навивачи останаа разочарани.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Batman Petrolspor и Конјаспор погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/g1y31.mp4?token=1511981882-ty3gToOHEu9MR0rMvfHAqRtYOk5QKSryZgspTyu6sCo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Добиј ги најновите совети за кладење за Куп на Турција.