Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу ФК Бордо и АС Сент Етјен Лоир

ФК Бордо и АС Сент Етјен Лоир одиграа натпревар во рамките на Лига 1, во Вторник, 28 11 2017.

Напаѓачите на ФК Бордо беа расположени и постигнаа точно 3 гола, додека АС Сент Етјен Лоир не постигна ниту еден, па затоа го загуби натпреварот со точен резултат 3-0.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу ФК Бордо и АС Сент Етјен Лоир.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/gp9tg.mp4?token=1511909386-Xo1MzNW%2FuS7JhFrlaGwLp%2FSiM6Pijjaqn%2BkXJv5f5Nk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk