Хајлајтс и голови од Леванте vs Жирона

Во Вторник, 28 Ноември 2017, Жирона му гостуваше на Леванте во рамките на Куп на Кралот.

Гледачите имаа можност да видат по еден гол на двете страни и натпреварот немаше победник, заврши со резултат 1:1.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/damdi.mp4?token=1511913776-QsGNHqMVxXaelMeMF72jfG6wnkLBMDxbvyl7viZS1Lo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.