Хајлајтс и голови од Киево vs Хелас Верона

Киево и Хелас Верона одиграа натпревар во рамките на Куп на Италија, во Среда, 29 11 2017.

Натпреварот беше возбудлив за гледање, но Киево и Хелас Верона искористија само по една шанса и мечот заврши со резултат 1:1.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Киево и Хелас Верона.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/uwksr.mp4?token=1511988181-EAnEJyVTtXshmpSxUj5%2Bpt00GtdFLOq7zk00p2VXL%2F8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.