Понте Прета vs Виториа голови и хајлајтс

Во рамките на Серија А се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Понте Прета и гостинот Виториа, во Недела, 26 Ноември 2017.

Нападите на двата тима фукционираа одлично, за нијанса полоши беа играчите на Понте Прета кои постигна еден гол помалку и го загубија натпреварот со резултат 3-2.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Понте Прета и Виториа.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/3ox4l.mp4?token=1511870573-PJI%2FWtdKbD1n2cdb%2FyD0Zl%2BlXeCCXrQpGZNcVKaQ4Yc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk