Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Квинс Парк Ренџерс ФК и Брентфорд ФК

Квинс Парк Ренџерс ФК го пречека Брентфорд ФК во Понеделник, 27 Ноември.

Двата тима имаа среќа да постигнат по 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/xhmjs.mp4?token=1511830950-I8v49CKydpL%2BZPH%2BFuJpzmEoXjnVwQYdL1xAKR3zEN8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.