Бешикташ vs Manisaspor голови и хајлајтс

Во Вторник, 28 Ноември 2017, Manisaspor му гостуваше на Бешикташ во рамките на Куп на Турција.

Бешикташ постигна 9 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 9-0.

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу Бешикташ и Manisaspor.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/0kh4l.mp4?token=1511887873-lAvFuzPb8zVrcn7lAacQIFDOBcwsPYRTqbUfZo6WAEI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.