Хајлајтс и голови од Валенсија vs Барселона

Валенсија го нагости Барселона во рамките на Ла Лига меч, во Недела, 26 Ноември 2017.

Ниту Валенсија ни Барселона не можеа да го зачуваат својот гол, па мечот заврши со резултат 1:1.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Валенсија и Барселона.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/vrbtr.mp4?token=1511736864-27yPPjJ9kLocfF%2B4ULQZ9Q6rpVrsYnMdnP9cV7p3qAA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

бонуси информации на најдобрите обложувалници можеш да најдеш само на kladenje.mk