Јувентус vs Кротоне голови и хајлајтс

Во Недела, 26 Ноември, Јувентус на својот стадион го пречека Кротоне во рамките на Серија А.

Јувентус постигна 3 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 3-0.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/sldtn.mp4?token=1511736871-vp53dykjh931LiZVfU%2FjOTdq7M5b40gfiuEv9R%2BFbOw%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk