Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Крузеиро и Васко де Гама

Во рамките на Серија А се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Крузеиро и гостинот Васко де Гама, во Недела, 26 Ноември 2017.

На натпреварот беше постигнат само еден гол, на разочарување на публиката голот го постигна Васко де Гама. Поради тоа Васко де Гама го доби натпреварот со 1:0.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/zyrse.mp4?token=1511787765-GqRB6%2BYlHq0EuMAaGLLvG5dqvpyDvYrsI52pmjcr%2BmM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.