Гремио vs Атлетико Го голови и хајлајтс

Во Недела, 26 Ноември, Гремио го нагости Атлетико Го во рамките на Серија А натпревар.

Двата тима го пронајдоа патот кон противничкиот гол, но натпреварот заврши без победник.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Гремио и Атлетико Го.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/wi6dy.mp4?token=1511787768-RuTeK1g8MV32iYrhNim%2FZbZ9RAVr6spKSL7bL2ojlxs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Нашите типстери ги бараат најдобрите коефициенти со најголема вредност, проверете на kladenje.mk