Фламенго vs Сантос голови и хајлајтс

Фламенго на домашен терен играше против Сантос во рамките на Серија А, во Недела, 26 Ноември.

Натпреварот беше возбудлив, со многу шанси, гостинскиот тим, Сантос, успеа да реализира две, додека Фламенго само една, па поради тоа го загуби натпреварот со 2:1.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/kkqpy.mp4?token=1511787770-P7sN1Nslg5WLn7JGS4MvShK1xrh1YuziEX7gQN%2FpEw0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги коефициентите што ги нуди Bet365 на kladenje.mk