Хамбургер СВ vs Хофенхајм голови и хајлајтс

Хамбургер СВ на својот стадион го пречека Хофенхајм во рамките на Бундеслига, во Недела, 26 11.

Хамбургер СВ постигна 3 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 3-0.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Хамбургер СВ и Хофенхајм погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ybblq.mp4?token=1511718454-rZbfV0gswB3qdrM%2BIZINzScO79Z5gr0OgSMU3bPGUyw%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.