Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Ливерпул ФК и Челси ФК

Ливерпул ФК и Челси ФК одиграа натпревар во рамките на Премиер лига, во Сабота, 25 11 2017.

Гледачите имаа можност да видат по еден гол на двете страни и натпреварот немаше победник, заврши со резултат 1:1.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Ливерпул ФК и Челси ФК погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/clj80.mp4?token=1511696191-6fZPxareIphO%2BKGKQjN7TUfdFRIApfifcFQVQUke7qg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Ти треба помош каде да се обложуваш? Спореди ги кладилниците на kladenje.mk